Сотні вірян прийшли на зустріч з монахинею: як зустрічали тернополяни сестру Ліджі та про що молились разом із нею (ВІДЕО)

Сотні вірян прийшли на зустріч з монахинею: як зустрічали тернополяни сестру Ліджі та про що молились разом із нею, Тетяна Ілюк

Відома монахиня сестра Ліджі відвідала Тернопіль. Молитовна зустріч відбулась Костелі Божого милосердя та Божої Матері Неустанної Помочі Римо-католицької Церкви. Помолитися разом із сестрою Ліджі прийшли сотні вірян. Про це йдеться у сюжеті Тернопіль1.

Біля храму Божого Милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі людно. Віряни прийшли, аби помолитися разом із сестрою Ліджі. Про історію монахині чули, кажуть, прийшли, аби духовно збагатитись і оздоровитись. Також очікують на зцілення та хочуть побачити диво.

Сестра Ліджі на камеру про себе не розповідає. Відомо, що жінка переїхала в Україну з Індії 19 років тому. Монахиня перемогла туберкульоз кісток і заснувала монастир на Закарпатті. До сестри Ліджі приходять з різними проблемами, з важкими хворобами, сімейними негараздами. Серед відвідувачів — багато бездітних пар, які після духовних наук та молитов сестри Ліджі стають батьками.

тернопіль сестра ліджі монахиня молитва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі