![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:34, 11 березня 2019 р.
На Тернопільщині у заповіднику спіймали лісоруба-браконьєра
Незаконну порубку лісу правоохоронці інкримінують 70-річному жителю Тернопільщини. Пенсіонера впіймали "на гарячому".
Як повідомляють "Тернополяни", сталось це на Бучаччині під час оперативно-профілактичного відпрацювання поліцейськими території району. Лівсоруба-браконьєра виявили в природно-заповідному фонді Золотопотіцького лісництва.
"На території заповідника чоловік зрубав три дуби та сім дерев акації. Суму завданих збитків підраховують фахівці", — прокоментували у поліції. — "Він встиг зрізати десять дерев та намагався їх вивезти мотоблоком".
І хоч деревину та знаряддя вчинення злочину поліцейські вилучили, за скоєне жителю села Миколаївка Бучацького району доведеться відповідати перед законом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...