"Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео

Подружжя вирішило попередити інших про відеографа, який більше двох років ніяк не змонтує їм відео і не поверне гроші за нього.

Про свій випадок у Facebook-спільноті Тернопільські плітки написав Богдан Голіят.

"03.10.2016 року, мною Голіят Б.Б, та дружиною Голіят Ю.А. була укладена усна угода відеозйомки нашого весілля з відеооператором Кіб'юком Б.В. 

Оплату 450$ Кіб’юк Б.В отримав в день весілля 08/10/16, про готову роботу домовились на 6-8 місяців. Також при домовленості узгодили, що після перегляду можна вносити поправки, якщо такі можливі. 

Через 10 місяців після довгих прохань, весільне відео він загрузив на свій особистий канал Youtube. Після перегляду ми були розчаровані, оскільки багато важливих моментів з весілля не було вставлено у відео.Після цього, 21.08.2017 року, ми звернулись до Богдана, разом узгодили всі поправки, та домовились про переробку. А відео, яке було завантажене на особистий канал Youtube, одразу після розмови було ним видалене !

Після цього нас чекав рік обіцянок та брехні. Спочатку Богдан писав, що він зайнятий, потім що «доробляє», пізніше написав, що наше відео монтує інший монтажер, якого ми навіть не знали, 2 номери телефону стали «не дійсні», наші сторінки в facebook були заблоковані. (скріншоти повідомлень прикріпляю як доказ) .Після випадкової зустрічі в листопаді 2018 на вулиці з моєю дружиною, було узгоджено, що Богдан віддасть нам «сирий матеріал» та 150$ на переробку. Дружина запропонувала йому піти до нього щоб скинути матеріал, на що отримала чергову брехню, що «матеріал в Києві», Богдан пообіцяв за 3-4 дні віддати його. І потім ми отримували чергові повідомлення, що він «не встиг загрузити» (додаю скріншот як доказ)

Потім ми намагались зустрітись, приходили у підїзд Богдана, але вдома його не було, 29.12.18 надсилали заяву-претензію про невиконання умов усної угоди, яка була проігнорована. Оскільки «письмового договору» немає, Богдан вирішив, що його дії безнаказані !На даний момент у нас немає жодного матеріалу з нашого весілля, ми чекаємо вже 2 роки, Кіб’юк Б.В. відмовляється віддати нам «сирий матеріал», відмовляється зустрітись та не бере трубки, не говорячи про кошти !

Шановний Кіб’юк Б.В, ти заставив нас опублікувати даний пост привселюдно своїми вчинками. Оскільки іншого способу зв’язатись з тобою немає, вимагаємо від тебе результату оплаченої роботи!

Після нашого першого поста у іншій групі він написав моїй дружині, що тепер для нього діло принципу не віддати нам відео", - йдеться в дописі.

На допис користувачі соцмережі активно відгукнулись. Зазвичай зійшлись на думці, що не варто було віддавати всі гроші одразу.

"450 баксів авансом? Не мудро. Хіба є інший спосіб навчити людей мудрості?", - пише Ihor Bidovanets.

"зараз не в грошах справа, отримати хоча б матеріали відео", - відповідає йому автор допису Богдан Голіят.

"робіть ще одне весілля!", - віджартувався Ihor Bidovanets.

"8 місяців монтувати? Це ви що весілля гульдибанили 3 дні і все з цікавими моментами?  Гон якийсь, зазвичай монтують за тиждень-два. Бо наступні ж весілля треба знімати та монтувати", - пише Сергій Третяк.

"З переписки я зрозуміла, що ніякого відео в нього вже немає (хоч би я помилялась), а сказати правду не може. От і видумує всяку дурню. Шкода вас. Все треба затверджувати документально", - додає Nataliya Gerchak.

"Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-1 "Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-2 "Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-3 "Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-4 "Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-5 "Кинув на гроші" і насміхається: тернопільське подружжя вже два роки не може випросити своє весільне відео, фото-6
проблема відео весілля конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі