Як зв'язатися з лікарем за 15 хвилин?

Наприкінці минулого року в Україні з'явилася компанія “Медікіт”. Це сервіс з надання онлайн консультацій українських лікарів. Ми запитали у директора компанії Руслана Кравця, як отримати консультацію лікаря онлайн та чому мобільний додаток “Медікіт” має бути в кожному смартфоні.

Як зв'язатися з лікарем за 15 хвилин?, фото-1

Що таке онлайн консультація?

Онлайн консультація лікаря через “Медікіт” мало чим відрізняється від звичайного візита до лікаря. Тільки ви знаходитеся не в кабінеті лікаря, а в зручному для вас місці - вдома на дивані, чи за горнятком кави в кав'ярні. Лікар консультує вас через відео-, аудіозв'язок або можете переписуватися в чаті (форму зв'язку обирає пацієнт).

Лікар ставить запитання, дивиться історію хвороб, аналізи та обстеження, встановлює діагноз та прописує лікування. Якщо для встановлення діагнозу необхідні додаткові обстеження та аналізи - лікар порадить, які саме необхідно зробити і буде чекати вас на повторний прийом.

Як отримати онлайн консультацію?

Щоб отримати онлайн консультацію лікаря необхідно зареєструватися на сайті medikit.ua або в мобільному додатку Medikit. Далі пишете свої симптоми в розділі “Телекіт” і за хвилину лікар буде з вами на зв'язку. І не важливо, ви зараз в Тернополі, в селі у родичів, працюєте в Європі чи подорожуєте світом. Якщо у вас є доступ до мережі інтернет - ми організуємо вам консультацію з лікарем за лічені хвилини з будь-якого куточку світу.

Тому вже зараз завантажуйте мобільний додаток Medikit. Він має бути в кожному смартфоні. Скажу по собі - дуже  спокійно, коли лікар завжди на зв'язку в твоєму телефоні.

З якими проблемами можна звернутися до лікаря онлайн?

Сімейними лікарями встановлено, що близько 70% консультацій вони могли б надавати онлайн. Для встановлення діагнозу часто особистий візит до лікаря не є обов'язковим. Якщо ви здали аналізи та хочете отримати по їх результатам консультацію лікаря - будь ласка! Якщо вам встановили діагноз, а ви хотіли б його перевірити - наші лікарі допоможуть вам це зробити! Якщо ви або ваші родичі живуть в глибинці та не мають змоги звернутися до професійних вузькопрофільних лікарів - пишіть симптоми чи запитання і ми вас проконсультуємо! Якщо ви працюєте за кордоном та не можете звернутися до місцевих лікарів - наші українські лікарі чекають на вас! Якщо ви молода мама і у вас є безліч запитань щодо самопочуття дитини або особистого здоров'я - не зволікайте, пишіть, лікарі нададуть вам вичерпну інформацію.

Як зв'язатися з лікарем за 15 хвилин?, фото-2

Хто ваші лікарі?

На нашій платформі зареєстровано близько 100 лікарів всіх основних спеціальностей - сімейні лікарі, гастроентерологи, кардіологи, ендокринологи, отоларингологи, офтальмологи, дерматологи, педіатри, хірурги та багато інших. Вони працюють в провідних державних або приватних клініках та паралельно ведуть прийом на платформі “Медікіт”. Близько 90% лікарів із Києва. Онлайн прийом пацієнтів лікарі ведуть з 9:00 до 21:00 щодня, без вихідних та перерви на обід.   

Скільки коштує прийом?

Вартість однієї онлайн консультації лікаря  будь-якої спеціальності на сайті medikit.ua - 150 гривень. Якщо вам не подобається лікар - ви можете його безкоштовно замінити на іншого. Оплатити послугу можна карткою будь-якого банку через інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі