15:27, 12 березня 2019 р.
Дзвінок у банк вартував тернополянину всіх коштів, що зберігалися на рахунку
Повіривши смс-повідомленню про заблоковану банківську картку, житель Хоросткова Гусятинського району втратив понад 32 тисячі гривень. Так працюють мобільні шахраї.
Із заявою про вчинене щодо нього шахрайство до поліцейських Гусятинщини звернувся 47-річний житель Хоросткова. Зі слів чоловіка, на мобільний надійшло повідомлення про те, що його банківська картка заблокована. За детальнішою інформацією потрібно було звертатися за вказаними номерами телефонів. Він й зателефонував. У результаті, як дізнався згодом у відділенні фінуставнови, цей дзвінок вартував йому всіх коштів, що зберігалися на рахунку.
Поліцейським потерпілий розповів, що у телефонній розмові з невідомою особою, яка представилася співробітником банку, він назвав реквізити банківської картки. Це й відкрило доступ шахраям до рахунку.
Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 190 ККУ. Тривають слідчо-оперативні заходи.
Поліцейські закликають краян не розголошувати особистих даних та відомостей фінансових документів, адже доволі часто цю інформацію намагаються вивідати пройдисвіти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
13:03, Вчора
10:48, 23 липня
15:27, 16 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...