• Головна
  • Молодшу групу у тернопільському дитсадочку, де п'ятеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію - закрили на карантин (ВІДЕО)
17:02, 12 березня 2019 р.

Молодшу групу у тернопільському дитсадочку, де п'ятеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію - закрили на карантин (ВІДЕО)

П’ятеро дітей захворіло на гостру кишкову інфекцію. Усі вони ходили в одну групу в дитячий садок Тернополя. Нині її тимчасово закрили. Відібрано лабораторні дослідження. Що спричинило захворювання діток - у сюжеті Тернопіль1.

У молодшій групі № 3 порожньо. Дітей відпустили додому, заняття тимчасово призупинили. Основна причина – п’ятеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію. "Були всі спеціалісти, вивчали нашу роботу. Повністю обстежили харчоблок, групу, де навчаються ті дітки. Я зі свого боку можу сказати, що всі аналізи вони взяли, наразі вони вивчаються", каже завідувач дитячого дошкільного закладу №14 Тернополя Орися Мохорук.

П’ятеро дітей зі скаргами на блювоту, підвищену температуру та діареєю звернулися до інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні 9 та 10 березня. Троє з них шпиталізували. "Троє дітей зараз перебувають у стаціонарі. Двоє  вже виписані, в задовільному стані. Одна дитина ще є на лікуванні. Вона в середньо-тяжкому стані, але з позитивною динамікою", розповідає лікар-ординатор КНП "Тернопільської міської дитячої лікарні" Наталя Хома.

Завідувач відділу епіднагляду Тернопільського обласного лабораторного центру Марія Павельєва каже, що розпочаті протиепідемічні заходи у даному вогнищі інфекції. Епідрозслідування розпочато і триває.

Що ж насправді стало причиною захворювання діток, встановлять фахівці. Перші результати досліджень будуть через два дні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #дитсадок #14 #гостра #кишкова #інфекція

Коментарі

ТОП новини
Працівників ТЦК сильно побили в реабілітаційному центрі, який діє при місцевій церкві
"Вивезу в ліс і закопаю": після резонансного побиття школярки в центрі Тернополя почали випливати інші приголомшуючі факти про агресорку
Перевірки від ТЦК накриють чоловіків у несподіваних місцях, бронювання точно позбавлять цих людей: повістки, мобілізація
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
Оголошення
live comments feed...