Молодшу групу у тернопільському дитсадочку, де п'ятеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію - закрили на карантин (ВІДЕО)

П’ятеро дітей захворіло на гостру кишкову інфекцію. Усі вони ходили в одну групу в дитячий садок Тернополя. Нині її тимчасово закрили. Відібрано лабораторні дослідження. Що спричинило захворювання діток - у сюжеті Тернопіль1.

У молодшій групі № 3 порожньо. Дітей відпустили додому, заняття тимчасово призупинили. Основна причина – п’ятеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію. "Були всі спеціалісти, вивчали нашу роботу. Повністю обстежили харчоблок, групу, де навчаються ті дітки. Я зі свого боку можу сказати, що всі аналізи вони взяли, наразі вони вивчаються", каже завідувач дитячого дошкільного закладу №14 Тернополя Орися Мохорук.

П’ятеро дітей зі скаргами на блювоту, підвищену температуру та діареєю звернулися до інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні 9 та 10 березня. Троє з них шпиталізували. "Троє дітей зараз перебувають у стаціонарі. Двоє  вже виписані, в задовільному стані. Одна дитина ще є на лікуванні. Вона в середньо-тяжкому стані, але з позитивною динамікою", розповідає лікар-ординатор КНП "Тернопільської міської дитячої лікарні" Наталя Хома.

Завідувач відділу епіднагляду Тернопільського обласного лабораторного центру Марія Павельєва каже, що розпочаті протиепідемічні заходи у даному вогнищі інфекції. Епідрозслідування розпочато і триває.

Що ж насправді стало причиною захворювання діток, встановлять фахівці. Перші результати досліджень будуть через два дні.

тернопіль дитсадок 14 гостра кишкова інфекція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі