Столиця "Української Бразилії" стала містом-побратимом Тернополя (ФОТО)

Під час робочого візиту до Бразилії очільник Тернополя Сергій Надал  спільно з міським головою бразильського міста Адельмо Луїсом Клосовським та представниками української діаспори і духовенства підписали угоду про партнерство та співробітництво між Тернополем та бразильським містом Прудентополісом.

"Сьогодні Бразилія є країною, яка стрімко розвивається. Тому побратимство Тернополя з Прудентополісом є дуже важливим для нас, адже це сприятиме розвитку українсько-бразильських економічних відносин, зміцненню дружби між громадами міст та залученню бразильських інвестицій у Тернопіль та Україну", – зазначає Сергій Надал. - "Ще одна важлива складова – це українська діаспора у Бразилії, яка є надзвичайно великою та згуртованою. Українці Бразилії продовжують розвивати та популяризувати українську культуру, мову та традиції, відстоюють національні інтереси, відкрито засуджують збройну окупацію на сході України та анексію Криму і безперервно допомагають нашій армії у боротьбі з російською агресією. Ми щиро дякуємо нашим побратимам за їхню сумлінну працю на користь України".

У свою чергу Луїс Клосовський оцінює підписання угоди про побратимство як визначальну подію у взаємовідносинах України та Бразилії і наголошує, що  концепція економічної та культурної співпраці між містами уже прописана, а наразі готуються реальні пропозиції для виходу бразильського бізнесу на ринок Тернополя.

Як повідомляє прес-служба міської ради Тернополя, за участі представників офіційної делегації з Тернополя у складі міського голови Тернополя, віце-президента Міжнародної торгової палати Тараса Демкури та представників місцевого бізнесу, у бразильському місті, який називають столицею "української Бразилії", було вшановано пам’ять Тараса Григоровича Шевченка.

Прудентополіс – відомий бразильський центр української культури, у якому 75% усього населення – це етнічні українці, переважно вихідці з Тернопільщини. Прудентополіс приваблює багатьох туристів культурною спадщиною наших іммігрантів, тому сюди приїжджають, щоб побачити українські вишиванку, писанку, танці, послухати українські пісні та гру на народних музичних інструментах, а також скуштувати традиційні українські страви.

Столиця "Української Бразилії" стала містом-побратимом Тернополя (ФОТО), фото-1 Столиця "Української Бразилії" стала містом-побратимом Тернополя (ФОТО), фото-2 Столиця "Української Бразилії" стала містом-побратимом Тернополя (ФОТО), фото-3
Бразилія Тернопіль побратими
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі