В окопах під землею, без світла й опалення - ціна спокійного неба у Тернополі (ВІДЕО)

В окопах під землею, без світла й опалення - ціна спокійного неба у Тернополі, Тетяна Ілюк

Багнюка, сирі окопи - так зустрічають весну тернопільські військові на передовій. Вони як ніхто знають, як це, жити під обстрілами і цілодобово стежити за ворогом. Показує Т1.

"Прийшла весна і все тане, тож болота чимало, але дітись нікуди", - це про життя тернопільських військових, які зараз на передовій. Умови не найкращі, але до таких буднів хлопці звикли. Живуть, без перебільшення, під землею, на глибині 5 метрів. Військовий за позивним Біллі розказує, мають кухню з газовими камфорками, імпровізований стіл. 

Окопи і бліндажі військові робили самі, без спеціальної техніки, лише киркою, лопатою, молотком. А світло там лише від акумуляторних батарей і дизельного генератора. Хлопці мають буржуйку, показують спальні місця. Та спати вдається не завжди. Наші хлопці повинні бути на поготові. І вдень, і вночі їх обстрілює ворог.

"У нас завжди тут напружено на передовій, ведуться обстріли, як і забороненими мінськими домовленостями озброєнням, так і крупнокаліберними кулеметами", розповідає тернопілський військовий з позивним "Йожик".

Цілодобово наші захисники стежать за ворожими укриттями, виявляють противника. А ворог продовжує порушувати усі домовленості.

тернопіль військові передова ООС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі