Тернопільські науковці розробили унікальний пристрій, який дозволяє дистанційно стежити за організмом

Унікальний прилад для спостереження за організмом людини розробили науковці Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського.

Як повідомляє "Терноград", винахід дозволяє цілодобово та дистанційно стежити за станом пацієнта. Прилад уже презентували не тільки в Україні, а й за кордоном.

Шестеро лікарів працювали над розробкою майже чотири роки. Прилад дистанційно здійснює вимірювання тиску, пульсу, температури та насиченості крові киснем.

Спочатку отримані показники надходять через інтернет на сервер, а потім – на комп'ютер чи мобільний телефон лікаря пише ternopiltravel.

"Коли пацієнт перебуває в будь-якій точці Землі, ми контролюємо всі йоо показники і стан виконання наших призначень. Це економить час лікаря, пацієнта, час і фінанси лікувально-профілактичних закладів", – пояснив керівник патентно-інформаційного відділу ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського Андрій Павлишин. – "Таким чином можна як контролювати процес реабілітації, так і запобігти надмірним рухам, ускладненням, тобто не нашкодити пацієнту".

Результати обстеження одразу можна побачити на моніторі ком'’ютера.

Якщо пацієнта поруч немає – лікар вивчає отримані дані та визначає необхідне лікування. Потім телефоном чи в будь-який інший спосіб надає рекомендації. Свій винахід тернопільські лікарі вже презентували у США та в Німеччині.

Винахідники кажуть, що закордонні фахівці виявили неабиякий інтерес до їхньої розробки. Наразі тернопільські лікарі вдосконалюють винахід.

Унікальний пристрій тернопільські науковці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі