• Головна
  • У День Добровольця Тернопільщину сколихнула невтішна звістка: помер відомий волонтер “Госпітальєрів” Сергій Мороз (ВІДЕО)
12:30, 14 березня 2019 р.

У День Добровольця Тернопільщину сколихнула невтішна звістка: помер відомий волонтер “Госпітальєрів” Сергій Мороз (ВІДЕО)

У День Добровольця Тернопільщину сколихнула невтішна звістка: помер відомий волонтер “Госпітальєрів” Сергій Мороз (ВІДЕО)

Вчора, 13 березня обірвалося життя відомого волонтера, добровольця і капелана медичного батальйону “Госпітальєри” Сергія “Фроста” Мороза. 

"Сумна новина в День Добровольця, про яку ви вже чули, друзі. Не стало нашого брата, побратима, добровольця - Др.Фроста ( Sergiy Moroz). Забрав Господь до себе на небеса Сергія. Біль та смуток, коли найкращі покидають нас" - написав Василь Абрамів на сторінці Сергія.

Приблизно рік тому у нього та дружини, волонтерки Тетяни Мороз діагностували онкозахворювання. Подружня пара боролася проти недуги, небайдужі влаштовували ярмарки, аукціони та концерти на підтримку подружжя. Та Сергію подолати наслідки пухлини мозку не вдалося, інформує “Галка”.

“Ми тримали один одного за руки в самі важки часи. Ми любили один одного незважаючи ні на що. У мене в серці мир і спокій тому що ти зараз з нашим Небесним Татом і в Ісусових обіймах. Чекаю на зустріч моє кохання Sergiy Moroz”, – написала у Фейсбуці дружина Тетяна Мороз.

У 2014 Сергій Мороз покинув роботу будівельника і долучився до добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри”, представники якого на лінії фронту госпіталізовували та лікували поранених українських бійців та цивільних.

“До всього можна привикнути. Але найважче втрачати тих, з ким ти воюєш. Стаєте дуже близькими, здружуєшся. Бо всі живемо разом, в одній кімнаті цілодобово”, – казав свого часу Мороз.

Сергій з дружиною Тетяною виховували двох синів.

Друзі, знайомі та усі небайдужі висловлюють щирі співчуття та пишуть про свої згадки про неймовірну людину, волонтера і доборовольця Сергія Мороза.

"Ми знаємо і пам’ятаємо тебе як людину з якою можна піти на війну, в гори , чи на фестиваль . І всюди почувати себе комфортно. Знати , що поруч надійний друг. Це так банально , але від нас дійсно йдуть кращі. Ти був крутим . Бувай Фростику. Честь знати тебе", - пише Юлія Сідорова.

"Йдуть кращі... У лавах добровольців непоправна втрата... Говорили ще декілька днів тому - і помітно було, як тобі важко говорити, але навіть тоді відчувалися ті легкість і посмішка, з якими ти Sergiy Moroz незмінно йшов життєвими дорогами.

Ми познайомилися на вишколі у 2014, де проходили військову і медичну підготовку. І одразу в січні 2015 опинилися на фронті. У тебе завжди було чому повчитися. Дякую Друже і Побратиме за надійне плече і ДОБРЕ СЛОВО завжди. Пам'ятаємо...Світла пам'ятьПотрібна допомога родині Сергія. У нього лишилася дружина Таня Мороз і два сини. Картка Тані: 5168 7422 0370 6431. Капелан який сміється.. Ти свою місію виконав", - з досвіду підмітив Мишко Адамчак.

У міні-фільмі “Правда війни” “Каналу 402” від 2015 року доброволець розповідає, як наважився поїхати в зону АТО, особливості роботи медиків в умовах військових дій та втрати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #волонтер #доброволець #капелан #смерть #сергій #Мороз
Оголошення
live comments feed...