Смартфони підрахували точну кількість українців у Польщі

Смартфони підрахували точну кількість українців у Польщі, Георгій Шевчук

У Польщі за допомогою смартфонів підрахували точну кількість українців, які зараз перебувають на території тієї країни.

Як повідомляє "Finance" з посиланням на "Gazeta Wyborcza", за підрахунками, в сусідній державі станом на січень перебувало 1,27 млн наших громадян. 

Фактична кількість громадян України, які живуть у Польщі, залишається загадкою. Причина – точні дані відсутні як в уряду, так і в управлінні соціального страхування (ZUS). Ні дані про видані візи, ні кількість виданих дозволів на роботу або постійне проживання, ні страхові внески не дають повної інформації про кількість українців у Польщі.

У цій ситуації джерелом інформації стали смартфони, які використовують громадяни України. Компанія "Selectivv", яка вивчає звички і поведінку власників телефонів, має дані, які допомогли це визначити.

Для того щоб переконатися, що телефон, швидше за все, належить українцю, досить знати, що картка належить одному з польських операторів, пристрій налаштований на українську або російську мову і хоча б раз на рік приєднується до українських стільникових мереж.

Людей, що відповідають вищевказаним критеріям, в січні в Польщі було 1,27 млн. Роком раніше їх кількість становила понад 830 тисяч.

Дані, якими володіє "Selectivv", анонімні. Однак компанія навіть знає, скільки українок в Польщі планують вагітність або вже чекають на дитину. Це можна дізнатися завдяки додаткам з планування вагітності.

Польща українці кількість смартфони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі