Що тернополянам варто пам’ятати про значення Великого посту (думки Митрополита Епіфанія)

Майже тиждень, як віряни Тернопільщини разом з іншими християнами вступили у Великий піст. Предстоятель Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з цього приводу дав настанови та розкрив суть і значення посту. Пише Тернополяни.

“Ми розпочинаємо подвиг Великого посту, подвиг покаяння, молитви та відродження. З чого почати піст і як зробити це діло корисним для спасіння? Церква в Євангельському читанні дає нам вказівки та пропонує свої настанови для очищення”, — зазначив митрополит Епіфаній.

варто простити ближнім всі образи й просити у них прощення за провини перед ними.

“...якщо ми хочемо жити з Богом у Його Царстві, то повинні знати, що Царство Небесне — це царство миру, любові, милосердя, смирення, лагідності й довготерпіння”, — сказав Блаженнійший владика.

Також митрополит Епіфаній наголосив на правильному дотримуванні посту, який полягає не лише в очищенні фізичного тіла, але й очищенні душі.

 “Яка користь людині, яка стримується від їжі тілесної, а своїм гнівом поїдає душі і серця своїх ближніх? Саме тому покаяння повинне розпочинатися з розуміння своєї гріховності і її згубних наслідків”, — наголосив Предстоятель Православної Церкви України.

тернопіль Предстоятель ПЦУ Митрополит Київський України Епіфаній
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі