Як отримувачам субсидій на Тернопільщині менше заплатити за газ?

Субсидіантам на Тернопільщині радять звернути увагу на залишок на рахунку для зменшення суми оплати за спожитий у лютому газ. Про це повідомили в «Нафтогазі».

"У багатьох субсидіантів на початок монетизації, яка вже почалася, залишалися залишки на рахунках. Тобто їм з жовтня по січень нараховували, ще не в монетарній формі, а на особові рахунки в газзбуті ці кошти, які там залишалися і списувалися потрошки в залежності від спожитого (газу). От ці залишки це гроші споживачів", - заявив  заступник начальника департаменту енергоефективності НАК "Нафтогаз України" Олексій Хабатюк.

Тому, за його словами, газзбут має враховувати ці залишки при виставленні рахунку за лютий.

"Тобто частина рахунку має бути погашена цими залишками. Бо це гроші нараховані людям. Відповідно люди із тих грошей, які отримали у березні на руки в "Укрпошті" або "Ощадбанку" мають лише заплатити ту суму, яка різниця між фактично спожитим (газом) та залишками, які були в нього на рахунку", - розповів Хабатюк.

Нагадаємо, з березня в Україні розпочалася виплата субсидій у готівковій формі — ще одна модель монетизації субсидій, коли "живі" гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

тернопіль гроші субсидії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі