Унікальну вишиту карту України тернопільські майстри представили у Запоріжжі (ФОТО)

З 13 до 15 березня 2019 року хол першого поверху  Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки прикрашала незвичайна карта "Україна моя вишивана".

Майстрами народної творчості Іриною Харатін і Тетяною Дяківнич із смт. Скала-Подільської з Тернопільської області вишили її на полотні розміром 3м х 1,5м, позначивши контури кожної області.

Їх зачин, здійснений ще 2017 року, вилився у справжню Всеукраїнську акцію єднання, яка не має ні політичної, ні релігійної мети, а спрямована на об’єднання українців з різних регіонів нашої держави.

Вишита карта стала своєрідним молитовним полем за мир та злагоду в Україні, до створення якого долучилися 7206 учасників з різних куточків нашої країни, в т. ч. і Запоріжжя (з 22 до 24 лютого 2018 р.). Всі вони різні за віком, статтю, віросповіданням, національністю, освітою, проте єдині у вірі у свою країну та її майбутнє.

Подорожуючи, карта побувала у всіх областях України і навіть у Латвії (м. Рига) та встановила рекорд в номінації "Найдовший маршрут вишитої карти України", довжина якого склала 16983 км.

Як повідомляє "7 днів", сфотографуватися з картою-рекордсменом мали змогу всі відвідувачі бібліотеки. Наразі карта продовжила свій маршрут до м. Нова Каховка, а нам залишилися фотографії на згадку.

Унікальну вишиту карту України тернопільські майстри представили у Запоріжжі (ФОТО), фото-1 Унікальну вишиту карту України тернопільські майстри представили у Запоріжжі (ФОТО), фото-2
Тернопільські майстри унікальна вишита карта України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі