• Головна
  • Тернопільським випускникам на замітку: реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 завершується
15:30, 19 березня 2019 р.

Тернопільським випускникам на замітку: реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 завершується

Відтак в області складатиме зовнішнє незалежне оцінювання понад 9000 абітурієнтів. До 25-го березня абітурієнти можуть вносити зміни до реєстраційних документів.

Реєстрація учасників ЗНО-2019 тривала від п’ятого лютого. Як повідомив відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк, – проміжний етап реєстрації уже завершився. Однак упродовж цього тижня учасники ЗНО ще мають можливість переобрати предмети тестування.

«Добігає завершення реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мали надіслати до 18-го березня.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня 2019 року. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», який розміщений на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти»

Загалом по Україні для участі в ЗНО-2019 зареєструвалося 243 122 абітурієнтів.

Додамо, цими вихідними на Тернопільщині проходило пробне ЗНО з української мови і літератури, у якому взяло участь більше п’яти тисяч абітурієнтів. 23 березня абітурієнти складатимуть пробний іспит з історії країни, повідомляє зз. Ознайомитися з результатами та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня.

Результати проходження пробного тестування отримають лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #абітурієнти #ЗНО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...