Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО)

Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку», Георгій Шевчук

У вівторок  (19 березня) тернополяни заповнили вічевий майдан, аби взяти участь у «Марші єдності заради порядку» разом з кандидатом на пост президента  Анатолієм Гриценком та його командою. Головна ідея маршу, які виборчої кампанії кандидата – це об’єднання заради майбутнього країни в умовах війни,  непростої економічної ситуації та панування олігархату.  

«Кілька родин панують в країні. Вони не будуть панувати. Україна забуде слово «олігарх». Воно зникне з нашого з вами словника», - заявив зі сцени у Тернополі кандидат в президенти Анатолій Гриценко. - «Ми розуміємо, що попереду дуже і дуже напружений шлях. Вибори закінчаться. Головне – потім зробити справу. Ніхто з нас не має часу. Нам потрібні чіткі і рішучі зміни. Президент може багато. Але тільки команда - потужна, професійна, моральна, патріотична, - може зробити системні зміни на всіх ключових напрямах. Я пишаюсь, що сьогодні ми заклали нову українську традицію – коли президент не йде на вибори з котом в мішку, а представляє команду. Ми з «першого крісла країни» забезпечимо  відповідальність, порядок, дотримання законів, безпеку, справедливість для людини. І тоді нам повірять. І тоді в Україну почнуть повертатись».

Також перед тернополянами виступили лідер «Хвилі» Віктор Чумак, голова Європейської  партії Микола Катеринчук, голова партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов, громадський діяч Тарас Стецьків, голова політсили «Альтернатива» Єгор Фірсов та інші.  

 Під час маршу в Тернополі Анатолій Гриценко представив власну команду, озвучивши імена п’ятьох претендентів на ключові посади, що призначаються за квотами президента.

Анатолій Гриценко зі сцени на Театральному майдані подякував усім тернополянам, які вирішили взяти участь у Марші, та висловив надію, що наперед заявляти про свої майбутні кадрові призначення стане традицією на українських виборах.

Таким чином Віктор Трепак був заявлений, як потенційний голова СБУ, Олександр Савченко –  голова НБУ, Світлана Заліщук – голова МЗС, Іван Апаршин –  міністр оборони, а Давід Сакварелідзе – генеральний прокурор.

Також Анатолій Гриценко зазначив, що об’єднання сімох політичних сил довкола одного кандидата,- це успіх, який зруйнували міф, що українські демократи  можуть порозумітися лише перед розстрілом.

На жаль, нині є всі передумови для фальсифікацій. Чинна влада, заплямувавши свою репутацію мародерством на крові солдатів, має  нульові шанси на цих виборах. Тож слід фіксувати  будь-які порушення виборчого процесу, а також запобігати їм, аби вибори пройшли демократично і з максимальним порядком. Необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед людей, чий голос намагаються купити. Це нині і роблять представники команди Гриценка, кажуть, будуть боротися за кожен голос. І закликають прийти на вибори і проголосувати чесно.

Також у Тернополі Анатолій Гриценко провів прес-конференцію, де відповів на запитання журналістів. Він запевнив, що разом з командою створить в Україні умови, аби молодь не виїжджала за кордон, а бізнес одержав усі можливості для розвитку та процвітання.

Крім того, відповідаючи на питання журналістів, Анатолій Гриценко підкреслив, що ці вибори є рубіжними. Нині можливі лише два шляхи розвитку: один – стрімко вниз (депопуляція та розвал країни), а інший – концентрація морального зусилля, моралі та кадрового потенціалу,-  стрімкий рух догори. І обирати свій шлях українці мають саме 31-го березня.

Однією з проблем, яку Анатолій Гриценко буде вирішувати на посту президента, стане корупція. Адже через корупційні схеми бюджет щорічно втрачає  400 мільярдів гривень. Крім того, буде наведено порядок у судах. І сам Гриценко, і його команда будуть працювати над поверненням України у межі її кордонів 2014-го. Гриценко впевнений, що окуповані території треба повертати лише на наших умовах, і під наш прапор. І каже, що зробить це протягом однієї президентської каденції.

«Буде відновлено контроль держави за якістю ліків. І ціна ліків буде зменшена вдвічі. А за підробку ліків буде передбачене кримінальне покарання, співставне з тим, яке застосовується щодо людей, які виробляють наркотики. І нищать нашу молодь» - говорить Гриценко.

«Буде скасований примусовий призов на військову службу. Його замінить система оборони, яка базується на трьох складових: перше – це добровільна контрактна армія, в якій ті, хто перебуває на передовій, отримуватимуть 1000 доларів грошового забезпечення. Щоб було службове житло. З ротацією контрактників та офіцерів. Друга складова – це резерв постійної готовності. Це ті люди, які вже відслужили або мають вишкіл, або пройшли через фронт. У яких є дух воїна. Які готові протягом року виділити три-чотири тижні на бойову підготовку. Не більше. Така система працює в Національній гвардії США. І третій компонент – це система територіальної оборони. Це люди, які не бачать себе військовими, але які точно захищатимуть свою домівку. Така система працює у Швеції та Фінляндії».

Торкнувся він і непростого «тарифного питання»:

«Наше завдання, щоб усі платіжки в сумі (світло, газ, вода) не перевищували 15% від доходу родини. І тоді субсидії не потрібні. Треба збільшити доходи родини. І зменшити витрати на послуги. Для цього є резерви. Це є в нашій програмі».

Також Анатолій Гриценко зазначив, що іде тільки на один президентський термін, адже цього буде достатньо для проведення повноцінних реформ.

«Українці повинні вийти із цих виборів сильнішими!» - заявив кандидат. 

Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-1 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-2 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-3 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-4 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-5 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-6 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-7 Анатолій Гриценко з командою зібрав тернополян на «Марш єдності заради порядку» (ФОТО), фото-8
Анатолій Гриценко Марш єдності Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі