Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині (ФОТО)

Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині, Тетяна Ілюк

Пожежа трапилась у будинку на вулиці Провулок Нової в Теребовлі. На виклик спочатку вийхала одна пожежна машина, проте вогонь за 15 хвилин настільки сильно розповсюдився по двоповерховому будинку, що довелось задіяти ще одну. 

За словами очевидців рятувальники прийхали дуже швидко, пожежникам допомагали сусіди та небайдужі перехожі. Усе трапилось тоді, коли господарів не було у дома. Вдома був лише дідусь, який встиг вибігти із будинку. Гасили пожежу близько 2 -х годин.

Наталія Куткевич зазначила, те що від нього залишилося - просто жах. 

"Сусіди і не байдужі люди прибігали з відрами наповненими водою і допомагали здолати пожежу.Дуже страшно таке пережити,співчуваю родині, які там проживали,бо на їхніх очах горіло те,в що вони вкладали все своє життя і тяжку працю (((", - зазначила у коментарі жінка.

Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 Майже дві години пожежники боролись з нищівним вогнем у двоповерховому будинку на Тернопільщині (ФОТО), фото-3
тернопіль теребовля пожежа рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі