Для мешканок геріатричного пансіонату тернополянки організували "День краси" (ВІДЕО)

День краси в геріатричному пансіонаті в Петриках. Перукарі, візажисти та майстри з манікюру спеціально прийшли сюди, щоб перевтілити мешканців пансіонату. 

Марія Луців у дзеркалі себе не впізнає. Над її образом попрацювали перукар, майстер з манікюру та візажист. Жінка результатом задоволена. Сьогодні їй, як і ще 15 мешканкам геріатричного пансіонату, навели красу. Усі майстри працюють безкоштовно, а об’єднала їх тернополянка Лілія Мельничук.

"Це напевно найкращі наші клієнти: щирі, вдячні. Ми можемо віддатися наповну, зробити собі задоволення для душі", - каже ініціатор благодійного заходу Лілія Мельничук.

Ліля зізнається, ідею такої акції "виношувала" давно. Коли запропонувала дирекції пансіонату, ті радо погодилися. А колеги із салонів краси її підтримали. Перукар Оксана Заводович каже, це для того, щоб жінки доторкнулися до краси, знали, що про них не забувають, і можна зробити щось просто так, за посмішку.

Візажист та майстер з манікюру Оксана Москович, щоб долучитися до акції, приїхала аж з Гусятина. Ідея, каже, їй відразу сподобалася.

"Емоції переповнюють, тому що коли ти бачиш вогники в очах тих жінок, то й самому стає тепліше. Вчора всі святкували день щастя, то ми сьогодні такий кусочок щастя їм даруємо",- додає Оксана.

Мешканки пансіонату особливих побажань майстрам не висловлювали. Цілковито довірилися їхнім смакам і лише спостерігали, як ті чаклують. Результатами задоволені як клієнтки, так і майстри. Волонтери закликають і решту тернополян долучитися до акції і подарувати частинку свята тим, хто цього найбільше потребує.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Тернополянки день краси Петриків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі