• Головна
  • Тернополянин пропонує прибрати з вулиць міста візуальне сміття
10:32, 22 березня 2019 р.

Тернополянин пропонує прибрати з вулиць міста візуальне сміття

Зменшити в рази кількість вивісок в Тернополі пропонує Віктор Бойко.

Відповідну петицію він зареєстрував на сайті.

"Пропоную заборонити використовувати більше однієї вивіски на один магазин. Заборонити вішати чи клеїти банери на стінах чи вікнах.

Це допоможе зменшити кількість візуального сміття у нашому місті.

Підприємці зможуть економити і не "перекрикувати" один одного, а за ті ж гроші можна буде зробити більш привабливу вивіску, але одну", - пропонує автор.

Він також зняв відео про цю проблему. Переглянути його можна за посиланням.

Підтримати петицію можна на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #реклама #вивіски
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
У ТЦК хочуть масово призвати ці групи населення, оприлюднено ознаки потенційно мобілізованих: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...