Тернопільська медсестра з важливою місією взяла участь у програмі "Сніданок з 1+1" (ФОТО)

Тернопільська медсестра з важливою місією взяла участь у програмі "Сніданок з 1+1", Георгій Шевчук

Медична сестра із Бережан Мар’яна Руда стала учасницею ранкового шоу на національному телеканалі "1+1". Дівчина заповнила анкету і зацікавила ведучих своїм питанням. Відповідно вона стала учасницею прямого вранішнього ефіру 21 березня.

"Заповнивши напередодні анкету на офіційному сайті каналу, 21 березня у прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1"" взяла участь наша колега – сестра медична ЗП-СМ Мар’яна Руда.

Поштовхом до відбору її, як учасника, стало запитання експертам, яке, на даний час, турбує усіх: "Що буде з медичною реформою після виборів 31.03.2019 року?". Піднімались різні теми, зокрема – медичні. Мар’яна успішно справилася з поставленими їй завданнями", –повідомляють у Бережанському центрі первинної медичної допомоги.

Як інформує "Терен", учасниця "Сніданку" з Бережан мала також нагоду влаштувати особисту фотосесію із відомими ведучими та селебриті. У рідному місті пишаються дівчиною, адже її обрали із багатьох бажаючих потрапити на шоу з усієї України

Тернопільська медсестра з важливою місією взяла участь у програмі "Сніданок з 1+1" (ФОТО), фото-1 Тернопільська медсестра з важливою місією взяла участь у програмі "Сніданок з 1+1" (ФОТО), фото-2 Тернопільська медсестра з важливою місією взяла участь у програмі "Сніданок з 1+1" (ФОТО), фото-3
Сніданок 1+1 медсестра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі