• Головна
  • Тернополян попереджають: за "селфі" з виборчим бюлетенем громадянам загрожує обмеження волі
21:07, 23 березня 2019 р.

Тернополян попереджають: за "селфі" з виборчим бюлетенем громадянам загрожує обмеження волі

Міністерство внутрішніх справ нагадує виборцям, що в день президентських виборів на дільницях вони не мають права робити селфі або демонструвати свій бюлетень з голосом за того чи іншого кандидата. За такі дії мешканцям Тернопільщини може загрожувати обмеження волі.

Як інформують "Тернополяни", запровадження таких заборон було необхідним для недопущення підкупу виборців. Раніше виборці вже робили фотозвіти для того, щоб отримати гроші за продаж свого голосу.

"Ніяких селфі в кабінках, ніяких звітів, і, звичайно, кажучи про те, що не повинні звітувати, ми розуміємо, що попередньою практикою проведення виборчих кампаній було таке, що виборець після того, як проголосував, він йде і отримує якусь частину грошей після цього, або цілу, або якусь частину, яку обіцяли після того, як проголосує, йде в штаб кандидата", - каже радник глави МВС Іван Варченко.  

За такі дії виборця, який сфотографував свій бюлетень або продемонстрував його комусь на дільниці, можуть притягнути до відповідальності у вигляді до трьох років обмеження волі. За такі ж дії члену виборчої комісії або спостерігачу загрожує три роки позбавлення волі.

"Член дільничної виборчої комісії або посадова, службова особа, уповноважена за проведення виборів або є суб'єктом виборчого процесу, спостерігач наприклад, – вони можуть понести три роки позбавлення волі. Обмеження свободи – це те, що ви маєте можливість спілкуватися з дружиною і дітьми тощо, а позбавлення волі – це те, що ви сидите у в'язниці постійно", - додав Варченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виборчий #бюлетень #селфі #обмеження #волі
Оголошення
live comments feed...