Які ввели нововведення для охочих вступати у медичні виші?

Охочим вступити на лікаря не обійтися без доброго знання точних наук. Абітурієнти медичних вишів відтепер змушені складати ЗНО з математики або фізики. Також серед обов’язкових предметів: українська мова та література і на вибір: біологія або хімія.

«Є нововведення для охочих вступати у медичні виші. Що стосується вступників на медичні спеціальності, то серед обов’язкових предметів – українська мова і література; другий: біологія або хімія; третій: математика або фізика. Тому охочим йти в медицину варто врахувати ці умови та реєструватися на потрібні предмети. Зовнішнє незалежне оцінювання можна складати, максимум, з чотирьох предметів. Ще одне нововведення стосується абітурієнтів з особливими потребами, зокрема сліпих. Вони зможуть складати ЗНО за тестами шрифтом Брайля. Минулого року вони вже складали тести таким чином з української мови та літератури, історії України, математики – цього року ще додається біологія. Що стосується англійської мови, то цього року також буде практикуватися аудіювання», – повідомив зз відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Нагадаємо, реєстрація для участі в ЗНО-2019 завершується 25 березня – у понеділок. На Тернопільщині наразі зареєструвалося понад 9000 абітурієнтів.

Близько шести тисяч абітурієнтів обрали історію України, понад дві тисячі – математику; найбільше – усі 9000 – українську мову та літературу, оскільки це обов’язковий предмет для всіх абітурієнтів.

Тернопіль абітурієнти нововведення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі