![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:42, 25 березня 2019 р.
На Тернопільщині викрили депутатку, яка приховала земельну ділянку
Депутатку притягнуто до адміністративної відповідальності за неповідомлення НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.
Встановлено, що у листопаді 2017 році депутаткою Городоцької сільської ради Заліщицького району Тернопільської області набуто у власність земельну ділянку площею 0,25 га вартістю 166 тис. грн. А це перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. Депутатка органу місцевого самоврядування не повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, хоча за законом зобов’язана це зробити, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
За вказаним фактом працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою області, складено та направлено до суду протокол за ч.2 ст.172-6 КУпАП.
Постановою Заліщицького районного суду депутатку визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
23:22, 15 липня
12:27, 25 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...