• Головна
  • Тернополянка, яка продавала дитячий візок, через афериста залишилася без грошей
14:14, 25 березня 2019 р.

Тернополянка, яка продавала дитячий візок, через афериста залишилася без грошей

Довірливі краяни  продовжують мало не щодня потерпати від шахрайств. Найбільше афер зафіксовано від переказів коштів на банківські рахунки. Зручна система не вберігає гроші клієнтів, якщо ті повідомляють конфіденційну інформацію незнайомцям.

Жителька Зборівського району продавала на веб-сайті дитячий візок. Покупець знайшовся швидко, попросив реквізити на оплат без будь-якого уточнення про товар. Жінка погодилася, надала усі номери картки, а згодом на прохання невідомого ще й пак-код, мовляв не може перевезти без нього готівку. Як результат, смс-повідомлення замість зарахування грошей,  поінформувало про зняття усього залишку – 20 тисяч гривень, навіть не задумуючись, кому повідомляє усі свої дані.

Вкотре нагадуємо - торгуйте та купуйте в інтернеті безпечно.

Під приводом оплати вашого товару шахрай буде намагатися взнати усі дані вашої платіжної картки, за допомогою яких зможе зняти гроші з вашого рахунку. Щоб вберегти себе від збитків необхідно запам’ятати наступні прості правила:

Для оплати на вашу картку достатньо знати номер з 16 цифр, в жодному разі не повідомляйте строк дії картки та СVV код (знаходиться на зворотній стороні картки);

Необхідно знати - не потрібно отримувати жодних СМС повідомлень чи підходити до банкомату, не повідомляйте шахраям дані з СМС повідомлень, які надходять на вашу картку та не проводьте жодних операцій у банкоматі на їх вимогу.

При проведенні оплати банківський рахунок перевіряйте, чи гроші дійсно надійшли на рахунок, не довіряйте лише смс про зарахування коштів, їх часто надсилають самі шахраї.

Не довіряйте незнайомцям свої рахунки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #інтернет-аферист #довіра #гроші
Оголошення
live comments feed...