"Пастка для орла": унікальний дитячий проект створили у Тернополі (ВІДЕО)

Написали, проілюстрували, а потім і поставили на сцені. "Пастка для орла" - це результат роботи тернопільських письменників, художників та маленьких акторів, яких разом об’єднало мистецтво.

Маленькі тернополяни спробували себе у ролі акторів. "Мистецький світ дитинства" - це унікальний літературний арт-проект, який нещодавно стартував у місті. В рамках заходу відбулася прем’єра п’єси "Пастка для орла".

Ролі героїв казкового лісу зіграли вихованці Тернопільської спеціалізованої школи №7. Організатори проекту зізнаються, не очікували від малюків такої майстерної акторської гри.

"Нещодавно дана п’єса була поставлена професійними акторами в Коломиї, але такої щирості і тепла душі, яку передали зовсім маленькі учні навчально-виховного комплексу, професійні актори так зіграти не можуть",- каже заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Федун.

Одразу після вистави відбулася презентація однойменної книжки Богдана Мельничука та Лілії Костишин "Пастка для орла". Проілюстрували видання тернопільські художники Микола та Ірина Кафтан.

Їхній творчий наставник Євген Удін каже, ілюструвати дитячі книжки справа не з легких, але його підопічні справилися на 100%. На цьому організатори проекту зупинятися не планують, адже впевнені: такі проекти не лише популяризують літературу та мистецтво рідного краю, а й всебічно розвивають дітей.

Детальніше у відео "Т1".

Пастка для орлів проект діти Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі