Тернополянка замість продати товар в інтернеті, втратила власні кошти

На сьогодні в Інтернеті розвелося чимало шахраїв. Вони здебільшого «промишляють» в розділах безкоштовних оголошень купівлі-продажу, особливо популярних серед користувачів. Потрапити в пасту аферистів дуже просто, якщо довіряти свої данні та не перевіряти інформацію.

Замість продати товар, втратила власні кошти жителька обласного центру. Жінка продавала в інтернеті дитячі іграшки.

Потенційний покупець захотів придбати гойдалку та попросив номер банківського рахунку. А вже через декілька хвилин до жінки зателефонував  працівник банку та повідомив, що через збій системи кошти не можуть надійти на рахунок, тому слід вказати дані, які надійдуть у смс-повідомленні. Вона виконала всі умови, однак замість зарахування 1500 гривень, з рахунку зник весь залишок – понад три тисячі.

Вберегти кошти можна, варто лише перестати вірити незнайомим людям та телефонним дзвінкам. Щодо шахрайств з картками, тут правило одне – банківські працівники не телефонують до клієнтів аби здійснити будь-які телефонні операції по телефону. В крайньому випадку вас можуть попросити самостійно заблокувати картку, та прийти до відділення банку для подальших дій.

Тому ні в якому разі не змінюйте в телефонному режим паролі, не надавайте дані з смс-повідомлень чи ще гірше не допомагайте через термінал  перевести чи отримати готівку.

Тернопіль аферисти заощадження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі