У Тернополі безкоштовно вакцинуватимуть проти сказу домашніх улюбленців (графік)

Сказ – небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, характеризується гострим перебігом, ураженням нервової системи і закінчується летально.

  Основним джерелом інфекції є хворі на сказ дикі тварини, головним чином лисиці.

Власники тварин, незалежно від форм власності зобов’язані:

дотримуватись чинних правил утримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах України;

не допускати до полювання не вакцинованих проти сказу собак;

доставляти собак,котів, у строки, і встановлені органами державної влади(Жеки), в міську державну лікарню ветеринарної медицини в м.Тернополі для клінічного огляду та профілактичного щеплення проти сказу. Всі собаки,коти підлягають обов’язковому щепленню проти сказу, як правило, протягом липня-вересня протягом кожного року.

Про кожний випадок укусу свійських тварин дикими хижаками, бродячими чи здичавілими собаками або котами, а також при підозрі у захворюванні тварин на сказ, негайно повідомляти ветеринарного спеціаліста та негайно ізолювати таку тварину.

Власники собак і котів, які порушили правила карантину тварин щодо сказу несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Дієвий  спосіб  уберегти  домашніх  тварин  від  захворювання  -  це  проведення вакцинації проти сказу.

У Тернополі безкоштовно вакцинуватимуть проти сказу домашніх улюбленців (графік), фото-1 У Тернополі безкоштовно вакцинуватимуть проти сказу домашніх улюбленців (графік), фото-2
Тернопіль вакцинація тварини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі