• Головна
  • Цієї весни на деревах й кущах "виросли" поліетиленові квіти: на Тернопільщини поблизу сміттєзвалища усе вщент вкрите пластиком (ВІДЕО)
15:15, 26 березня 2019 р.

Цієї весни на деревах й кущах "виросли" поліетиленові квіти: на Тернопільщини поблизу сміттєзвалища усе вщент вкрите пластиком (ВІДЕО)

Увесь пластик зі сміттєзвалища поблизу двох сіл Теребовлянщини, Плебанівка та Залав'є. вкриває чималу територію довкола, а саме сміттєзвалище серед ночі постійно підпалюють невідомі. Клуби диму та їдкого запаху чутно й видно до самої Теребовлі.

Місцеві мешканці щоразу викликають поліцію, рятувальників, запрошують ЗМІ для розголосу, проте зарадити ситуації не вдається.

На минулі вихідні там відбулось масштабне загоряння відходів, а дорога Плебанівка - Залав'є, яка проходить повз Плебанівське сміттєзвалище - просто "всіяна" поліетиленом. 

Тонни "смачних" недоїдок приваблюють цілі колонії щурів, мишей та інших гризунів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #теребовля #сміття #пластик #поліетилен
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Пенсіонерам масово повертають недоплачені гроші: хто може отримувати на 1000 гривень більше
Оголошення