Тернопільський музикант Renomty з треком «DJARA» вривається на світовий ринок музичної індустрії (ФОТО, АУДІО)

Тернопільський музикант Renomty з треком «DJARA» вривається на світовий ринок музичної індустрії, Тетяна Ілюк

Почавши записувати на старенький плеєр свій голос та монтуючи перші треки у стандартній програмі старенького комп’ютера Василь Лещишин (псевдонім Renomty) уже знав до чого прагне. Спеціально для сайту міста Тернополя 0352.ua музикант розповів про створення  свого треку «DJARA», співпрацею зі світовою компанією звукозапису SONY MUSIC ENTERTAINMENT та привідкрив завісу своїх майбутніх проектів. 

Коли Ви відчули, що музика це саме те, що Вам потрібно?

Всерйоз, саме тоді, коли пішов вчитись в університет. Там зустрів свого друга, який згодом став моїм менеджером. Разом почали серйозніше займатись музикою, і тоді я зрозумів, що музика стала більше, аніж просто хобі.

Далі, ми з другом, почали більше працювати. Одразу ж у нас були великі плани, ми поставили собі за мету за місяць вийти на найтоповіші лейби, співпрацювати з найкрутішими артистами. Але, музичний світ, шоубізнес  показав нам свої реалії. Ми зрозуміли, що це не так вже й легко. Тому продовжували наполегливіше працювати далі, й далі, не зупиняючись, удосконалюватись.

В який момент зрозуміли, що вийшли на вищий щабель у творчості?

Від нещодавнього релізу треку «DJARA». Він вийшов на світовому лейблі SONY MUSIC, який  зараз посідає друге місце по величині серед інших лейблів. Це як доказ самому собі, що музика вийшла на новий рівень, на нову сходинку. І вже відповідно  - не хочеться занижувати цей щабель у творчості. До слова, на сьогодні наш трек знаходиться на 24 сходинці популярного сервісy Shazam.

Тернопільський музикант Renomty з треком «DJARA» вривається на світовий ринок музичної індустрії (ФОТО, АУДІО), фото-1

Як саме Вам вдалось підписати контракт із величезним гігантом у світі музики - SONY MUSIC ENTERTAINMENT?

Усе завдяки співпраці. Останній трек – колаборація Rasster i Renomty. Саме завдяки Rasster усе й почалось. Ми товаришували давно, близько року, часто ділились сирими добірками, обмінювались ідеями. До цього треку було декілька спроб колаборації, але ми не дійшли до фінальної версії. 

Прослухавши «DJARA» йому дуже сподобалось, трек якраз попав під його хвилю. Колега підмітив, що це саме те що потрібно, запропонував разом доробити. У нього, до речі, уже є два треки підписаних на SONY MUSIC, тому досвіду вистачало для реалізації задуманого.

Я до останнього не вірив! Навіть коли трек уже вийшов - SONY MUSIC його офіційно опублікували, я все одно не міг повірити.  За чотири роки роботи у цій сфері, отримавши безліч «підніжок» та відмов, розчарувань – просто ще вагався.  Але це все таки насправді сталось і це круто! Це класно! Я задоволений результатом!

Розповідаєте про розчарування декількох років… Що потрібно робити музиканту, аби дістатись вершин? З чого йому розпочати?

Я думаю потрібно бути гарно вмотивованим. Багато музикантів розпочинають працювати з музикою виключно через гроші. Зосереджуються на тому, що принесе ця справа, відповідні блага й інше, а не сконцентровуються на самій справі, самій її суті. 

Приміром, мені з самого початку не хотілось отримувати гроші, я просто люблю цю справу, мені подобається. Навіть в більшості випадків у співпраці з вокалістами, вони хочуть працювати за гроші, а не заради хорошої ідеї. Тут проявляється ставлення людини до своєї справи. Інші які в  перспективі хочуть отримати й зробити хороший і класний трек – в прямому сенсі «горять ідеєю», вони й безкоштовно це зроблять. Як на мене, такі люди більше доб’ються успіху у музиці. 

Що саме для Вас є найкращим мотиватором у справі?

Хочеться ділитись зі світом своїми внутрішніми емоціями, переживаннями. Є бажання аби якомога більше людей це почули, й одночасно отримали задоволення. Скажімо, коли музикант перебуває у хорошому настрої і починає усі свої емоції вкладати в музику, в результаті у нього получається весела і позитивна композиція. Випустивши яку, її прослуховують багато людей та підносять собі настрій. Найбільша моя мотивація, аби люди слухали мою музику , яка б в свою чергу підсилювала їх емоції (радість чи сум) та позитивно впливала на них. 

Скільки на Вашому рахунку готових треків?

Зараз у мене повністю є готових – 5 робіт. Уся річ у тому, що я величезний перфекціоніст в плані музики. Самих ідей у мене дуже багато, проте, хочеться давати людям лише найкраще. Вважаю, що музика повинна бути досконалою, щоб її із задоволенням прослуховували та насолоджувались. 

Для написання ідеального треку, в першу чергу, щось/хтось має надихнути на це. Музиканти можуть черпати його з абсолютно різних джерел. Можна сідати за роботу й без натхнення, але у процесі праці його можна знайти. Коли ти уже зловив оцю хвилю, далі потрібно не лінуватись  та одразу відточити і набити потрібну базу, сформувати структуру та окреслити ідею. Головне в перші моменти старатись максимально закінчити основу. А уже потім додавати різні фішки, чистити звук та інше. Так буде легше працювати далі!

Тернопільський музикант Renomty з треком «DJARA» вривається на світовий ринок музичної індустрії (ФОТО, АУДІО), фото-2

Чи є у Вас в найближчому майбутньому грандіозні плани? Над чим зараз працюєте?

Планів у нас зараз дуже багато. У нас є декілька робіт з вокалістами. Зокрема, співпрацюємо зі співачкою з Лос-Анджелеса. Разом працюємо над спільною композицією. Це буде літній трек з легеньким відтінком Індії. Також готується вокальний трек з німецьким вокалістом, учасником німецького Х-фактора. Зараз це усе в процесі. Окрім цього, є декілька проектів, суто схожих за стилем до «DJARA».

Команда сайту міста Тернополя 0352.ua бажає Василю Лещишину втілити у життя всі задуми, аби перед ним завжди відкривались двері, у які він би не постукав. Успіхів та процвітання!

тернопіль Renomty Василь Лещишин DJARA SONY MUSIC
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі