"Через морози їх переробили": тернополянин розповів, як насправді працюють "нано-туалети" у нових вагонах "Укрзалізниці"

У житті іноді трапляються події, після яких доводиться по-новому ставитися ледь не до всього на світі. Часто про такі події кажуть - "на знаєш: чи сміятися чи плакати".

На своїй сторінці у мережі Фейсбук тернополянин Тарас Ковальчук опублікував допис, в якому розповів про абсурдну ситуацію, в якій довелося йому опинитися під час однієї з поїздок:

"Укрзалізниця продовжує дивувати! Потяг 50 Трускавець -Київ, вагон 10. Сів у вагон, постелився. Спеціально купував цей потяг, бо нові вагони, є розетка в купе ну і вакуумні туалети). Хотів сходити в туалет, а він закритий.

Провідниця пояснила, що нові туалети не витримали наших морозів, і їх переробили. Вони типу вакуумні, але викидають все на пряму, на вулицю і так більшість вагонів. Тому у санітарних зонах закривають туалети! Якщо не помиляюсь то кожен такий "нано" туалет обійшовся більше 1 000 000 грн!!! УЗ щоразу все більше дивує".

"Через морози їх переробили": тернополянин розповів, як насправді працюють "нано-туалети" у нових вагонах "Укрзалізниці" , фото-1
Нано_туалети Укрзалізниця тернополянин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі