Тернополянин, який через недбалість лікарів втратив сина, тепер офіційно контролюватиме якістю надання медичних послуг

Керівник Тернопільської ОДА призначив для себе радника, котрий займатиметься громадським контролем за якістю надання медичних послуг. Ним став Володимир Кулак — тернополянин, який у червні 2017 року через лікарську помилку втратив 12-річного сина.

Тоді дитина померла від завороту тонкого кишечника. Діагностували його медики Жидачівської лікарні на Львівщині не зразу, що й призвело в подальшому до смерті школяра. З того часу вбитий горем батько шукає правди у судах, добиваючись справедливого покарання для тих, хто допустив це.

У грудні 2018 року двом медикам оголосили про підозру у вчиненні злочину за ч.2 ст. 140 КК "Неналежне виконання професійних обов’язків". Зараз же справа перебуває у суді - перше засідання відбудеться вже завтра (28 березня).

Як інформують "Тернополяни", про нове призначення Володимир Кулак повідомив особисто:

"Можете привітати радника голови ОДА. Медицина стосується кожного з нас! Відповідальне людяне ставлення лікаря до пацієнта, і буде повага в ставленні пацієнта до лікаря, лікар це еліта, він постійно має вчитися, не зупинятися в своєму розвитку отримавши диплом у 69 році! Приємно що якісні зміни в країні та медицині відбуваються, ще не рай, але ми на початку шляху, приємно що мене почули!"- Зазначив Володимир Кулак.

Контроль за якістю надання медичних послуг на Тернопільщині пан Володимир здійснюватиме в якості радника Степана Барни на громадських засадах. 

Володимир Кулак надання медичних послуг якість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі