• Головна
  • На території міста триває акція «Тернопіль – найзеленіше місто»
12:01, 28 березня 2019 р.

На території міста триває акція «Тернопіль – найзеленіше місто»

В рамках проведення двомісячника благоустрою, до 30 квітня на території міста триватиме загальноміська акція «Тернопіль – найзеленіше місто».

Метою заходу є створення екологічно безпечного, психологічно комфортного середовища у місті, стабільного підвищення екологічної та санітарно-епідеміологічної безпеки проживання територіальної громади, забезпечення стійкого збереження високого рівня екологічної ємності урбанізованого середовища та формування безперервної зеленої стільникової системи.

В рамках проходження акції «Тернопіль - найзеленіше місто»  та двомісячника благоустрою, управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології рекомендує керівникам підприємств забудовників до 15 квітня взяти активну участь у проведенні заходів із висадження зелених насаджень на територіях новозбудованих об'єктів будівництва.

Долучитися до озеленення обслуговуючих територій запрошуються і керівники закладів торгівлі, ресторанного бізнесу, побутового обслуговування та ринків.

Нагадаємо, основним завданням цьогорічного двомісячника благоустрою є максимальне озеленення міської територіальної громади шляхом висадження нових дерев та чагарників, а також збереження та відновлення існуючих квітників і газонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #акція #зелене_місто
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення