Тернополяни можуть через суд внести себе до списку виборців до 29 березня

Проміжні результати громадського моніторингу перебігу президентської виборчої кампанії в Тернопільській області презентували представники ТО «Нівроку» та коаліції громадських організацій «За прозорі та чесні вибори».

Як зазначають активісти, найбільше проблем у області було зафіксовано із реєстром виборців. Зокрема, не знаходять себе у списках молодь, яка голосує вперше, повідомляє ТМЦ.Інфо. Окрім того, є випадки, коли тернополяни отримували запрошення на вибори для своїх рідних, які померли 5, а то й 10 років тому.

Олександр Домбровський – керівник проекту «Залучення молоді до активної участі у виборах України 2019 р. та запобігання порушень виборчого законодавства в Тернопільській обл.»:

- Якщо ж ви не отримували запрошення і не внесли себе до реєстру виборців, то маєте ще декілька днів, щоб виправити цю ситуацію у судовому порядку. Якщо дотриматися усіх вимог, то як правило, кажуть активісти, адміністративний суд приймає рішення позитивно і вносить людину у список виборців.

Іван Марчук – координатор коаліції «За прозорі та чесні вибори»:

- У цей період особливо актуальними є слова американського критика Джорджа Нейтана, який говорив: «Погану владу обирають хороші громадяни, які не голосують». Саме тому, будьте свідомими, не ігноруйте своє виборче право й стежте за процесом голосування. Адже, саме від цього залежить прозорість виборів і, як наслідок, майбутнє всієї країни.

Тернопіль суд реєстр виборці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі