У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО)

У Тернополі розпочалися громадські обговорення ескізного проекту нового парку. Про це пише Реально.

Він матиме площу 10,5 га та розташується на території мікрорайону №14 та обмежений вул. Ген. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською.

Парк також отримав вже нову назву: парк «Файне місто Тернопіль», пише Думай.

Згідно із проектом, на його території будуть розміщені зручні алеї, дитячий майданчик, місця відпочинку із зручними меблями,шаховий майданчик, ігрове середовище, буккросінг, місце для воркауту, а також сухий фонтан,атракціони, музейно-розважальний комплекс,арт-об’єкт скульптури, кав’ярня та автостоянка.

Пропозиції можна залишати до 4 квітня 2019 року, авторизувавшись через Bank ID або ЕЦП на порталі «Е-консультації з громадськістю» (м.Тернопіль).

Ескізи та обговорення парку:

https://consult.e-dem.tools/consultations/83

У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-1 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-2 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-3 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-4 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-5 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-6 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-7 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-8 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-9 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-10 У Тернополі планують облаштувати інноваційний парк, якого ще не було у місті (ВІДЕО), фото-11
тернопіль парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі