• Головна
  • Рейдові перевірки проводитимуть у паркових зонах Тернополя
15:00, 29 березня 2019 р.

Рейдові перевірки проводитимуть у паркових зонах Тернополя

Рейдові перевірки з метою виявлення незаконних збирачів березового соку розпочинає екологічна інспекція разом із громадськими активістами. Такі перевірки проводитимуть насамперед у паркових зонах міста. Порушників чекають штрафи.

«Зокрема перевірки заплановані і парку «Загребелля», а також інших парках міста. Серед завдань – недопущення незаконного збору березового соку. Оскільки незаконна заготівля березового соку у межах населеного пункту, на територіях парків, скверів, зелених зон є порушенням пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах, відповідальність за яке передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн. до 1360 грн.» – повідомив зз завідувач сектору екологічного контролю Держекоінспекції в області Михайло Онищук.

Екологи наголошують: збираючи сік для власних потреб, люди можуть спричинити загибель дерева. Оскільки збирачі соку не зважають ні на вік дерева, ні на площі, де це можна робити. Відтак в середині берези розпочинаються процеси гниття, грибкові захворювання й дерево втрачає свої якості, а в результаті – всихає. Заготівля березового соку дозволена лише особам, які мають спеціальні документи. А порушникам загрожує адміністративна відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #рейд #березовий_сік
Оголошення
live comments feed...