У хлібі тернополянка виявила несподівану знахідку (ФОТОФАКТ)

У хлібі тернополянка Алла Чонгар виявила неприємну знахідку. Розрізавши його побачила тама залізний болт. Пише МедіаТОР.

– Отакий сьогодні «подаpунок» в хлібові! Повеpтаємось до домашньої випічки. Виробник хліба Київське підприємство, – написала жінка.

Нагадаємо, якщо ви випадково купили неякісну їжу, відстоювати свої права можна і потрібно. Все, що стосується прав споживачів і їх захисту передбачено Законом України «Про захист прав споживачів». Також є Закон «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів», в якому прописано, що таке харчовий продукт, який придатний для вживання.

Якщо ви купили неякісну їжу в магазині або супермаркеті, можна вимагати, щоб вони цей товар замінили. Якщо вам відмовили і вартість не компенсували, ви маєте право вимагати у адміністрації провести експертизу товару. Це їх обов’язок відповідно до закону і експертиза проводиться за їх рахунок.

Також за встановленням справедливості можна звернутися в Держпродспоживслужбу, яка проведе експертизу.

У хлібі тернополянка виявила несподівану знахідку (ФОТОФАКТ), фото-1 У хлібі тернополянка виявила несподівану знахідку (ФОТОФАКТ), фото-2 У хлібі тернополянка виявила несподівану знахідку (ФОТОФАКТ), фото-3
тернопіль хліб болт Держпродспоживслужба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі