У Тернополі відбудеться конкурс духовної пісні

20-21 квітня у Тернополі пройде Міжнародний міжконфесійний фестиваль – конкурс духовної пісні та камерної музики "Я там, де є благословення", до участі в якому запрошуються колективи та виконавці різних християнських конфесій з України та зарубіжжя.

Як повідомляє "Тернопіль наживо", конкурсний відбір учасників відбудеться в Українському Домі "Перемога" (бульвар Т. Шевченка,27), обласній філармонії  (вул. Князя Острозького, 11) та Церкві Матері Божої Неустанної Помочі (бульвар Д. Галицького,16), а нагородження та гала – концерт переможців фестивалю пройде у Палаці культури "Березіль" імені  Леся Курбаса.

Учасники конкурсної програми оцінюватимуться  у двох окремих  категоріях: професіонали та аматори.

Виступи проводитимуться у чотирьох номінаціях:

Церковні та світські хорові колективи; малі вокальні форми та вокальні ансамблі; соло-вокалісти; камерні музичні колективи.

Для участі у фестивалі конкурсантам необхідно до 10 квітня 2019 року надіслати заповнений реєстраційний листта вказані у Положенні документи в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради (46001, бул. Тараса Шевченка, 1, м. Тернопіль, Україна) або на електронну скриньку: [email protected], тел.  0985485731 (Кармазин Василь Петрович).

Конкурс духовної пісні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі