З'ясувалася переможниця конкурсу краси "Міс Тернопіль-2019" (ФОТО+ВІДЕО)

В Тернополі відбувся 10-й ювілейний конкурс краси Міс Тернопіль-2019. Захід традиційно приймав обласний драматичний театр.

Як повідомляє "TeNews", виконавчий директор національного комітету "Міс Україна" у Тернопільській області Володимир Заверуха та керівник проекту - Ольга Зааеруха, як і в попередні роки, організували на сцені незабутнє дійство.

16 найкрасивіших тернополянок демонстрували свої вміння дефілювати, а також - відповідати на запитання. Дівчата виходили на сцену в сукнях від "Камелії", вишуканих шкіряних виробах від "Ferrizo" та, звісно, у купальниках.

Розважали гостей шоу талановиті тернопільські виконавці. Хореографом шоу є Ніно.

А титул Міс здобула Козіцка Яна.

Особливу шану красуні й організатори віддали військовим, які захищають цілісність України на Сході. А вихованці місцевого клубу підготували тематичний номер.

З'ясувалася переможниця конкурсу краси "Міс Тернопіль-2019" (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 З'ясувалася переможниця конкурсу краси "Міс Тернопіль-2019" (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 З'ясувалася переможниця конкурсу краси "Міс Тернопіль-2019" (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 З'ясувалася переможниця конкурсу краси "Міс Тернопіль-2019" (ФОТО+ВІДЕО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі