Сьогодні вночі тернополяни переведуть годинники на "літній час"

Цієї ночі відбудеться перехід на літній час. Це означає, що тернополяни спатимуть вже на годину менше.

Як повідомляють "Тернополяни", перевести стрілки на одну годину вперед  потрібно буде в ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку.

Переведення годинника на зимовий і літній час встановлено постановою Кабінету Міністрів України. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки: в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед та в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Цікаво, що у вересні 2011 року Верховна Рада скасувала переведення годинників, зробивши літній час постійним. Втім вже у жовтні цього ж року скасувала своє рішення.

Відомо, що різка зміна розпорядку дня погано впливає на організм людини. Тому в перші дні після переведення стрілок годинника ви можете відчути втому, підвищення тиску та головний біль. Варто звернути увагу на своє здоров’я тим, хто має захворювання серця.

При переході на літній час у 2019 році також можливе зниження імунітету та порушення сну. У такі дні вчені рекомендують більше відпочивати, щоб ваш фізичний та психологічний стан повністю адаптувався до різких змін.

Дотримуючись порад нижче, дискомфорт від переведення годинника на літній час у 2019 році буде мінімальним:

Лягайте спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Перед сном обов’язково провітрюйте кімнату. Приймате контрастний душ.

Слідкуйте за своїм харчуванням: вживайте тільки здорову та поживну їжу. Вечеряйте легкими продуктами. Їжте не пізніше ніж за дві години перед сном.

Постарайтеся зменшити стрес та уникайте навантажень. Частіше гуляйте на свіжому повітрі у компанії людей, які піднімуть вам настрій.

Літній час Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі