"Фільм, який ламає стереотрипи": у Тернополі показали стрічку про легендарного художника (ВІДЕО)

"Фільм, який ламає стереотрипи": у Тернополі показали стрічку про легендарного художника, Георгій Шевчук

У Тернополі презентували фільм про всесвітньовідомого художника Казимира Малевича. Стрічка "Малевич. Народжений в Україні" ламає усі стереотипи про художника. А також у фільмі привідкриють таємницю його знаменитої картини "Чорний квадрат".

Автор знаменитого "Чорного квадрата" народився і тривалий час жив в Україні. Натомість за часів СРСР, він був знаний як російський художник. Цей і багато інших стереотипів ламають про відомого художника у документальній стрічці "Малевич. Народжений в Україні".

У Тернополі відбувся допрем’єрний показ фільму. Продюсер фільму Олег Щарбинина переконаний, що глядачі відкриють для себе нового Малевича. Інтерв'ю для фільму записували у США і Білорусі. А в Польщі навіть зустрілися з онукою рідного брата художника – Івоною Малевич. Стрічка за своєю суттю - документальна, але творці впевнені - вона дуже захоплює.

Глядачі матимуть унікальну нагоду побачити сценарій супрематичного кіно Малевича. Його автор написав ще в 1930 році. Тепер же, його відновили завдяки комп'ютерній графіці. Крім того глядачам у фільмі представлять маловідомі архівні кадри з Казимиром Малевичем, фотографії його картин з додаванням комп'ютерної графіки.

В Україні фільм "Малевич. Народжений в Україні" вийшов у прокат з 28 лютого. Стрічку вже встигли переглянути у Києві, Харкові, Вінниці та Івано-Франківську. Документальний фільм презентуватимуть і у Варшаві. А тернополяни зможуть переглянути "Малевич. Народжений в Україні" з 4 квітня.

Детальнше дивіться у "Т1".

Каземир Маливич фільм Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі