Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському (ВІДЕО)

Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському, Тетяна Ілюк

Кілька місяців тривали судові засідання за "відновлення честі та гідності" тернопільського посадовця. Начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Ігор Мединський подав у суд на активісти Олега Синовця за образу своєї честі та гідності, у такий спосіб посадовець домагався офіційних вибачень. Проте суддя вирішила по-іншому.

"Нагадаю, що очільник управління транспорту, комунікацій та зв’язку 16.11.2018 подав на мене позов до суду про захист честі, гідності та ділової репутації через один мій пост у фейсбуці в якому я справді допустив помилку у цифрах, але того ж самого дня я цю помилку не лише виявив, але й спростував її у наступному своєму пості.

Влада не знайшла більше причин на мене натиснути, як подати ось такий безглуздий позов до суду за оприлюднення помилкових даних, які мною були спростовані того ж дня.

Позовну заяву писав головний юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи Тернопільської міської ради - Михальчук Оксана, за що їй дуже вдячний, адже деякі формулювання були просто шедевральними…

Найбільше хочу подякувати за допомогу в захисті Віталій Бойчук, адвокат який найперший зголосився мені допомогти із юридичним супроводом. Дуже професійно та грунтовно розібрав мою справу, вибудував правильну стратегію захисту, яка в результаті принесла результат. Тому рекомендую Віталія як професійного юриста не лише в репутаційних справах.

Також щиро дякую всім юристам за допомогу та професійні поради, а саме: Ростислав Небельський, Володимир Мужевич, Michael Samulyak та іншим. А постійна підтримка ДемАльянс Україна, ДемАльянс Тернопіль лише додає сил та наснаги до боротьби", - зазначив Синовець.

"З часу "транспортного віче" вже пройшло чимало часу. Проте сьогодні я мала можливість відновити у пам'яті перебіг тих подій завдяки позову І.Мединського, який вирішив, що Oleg Synovets образив його честь, гідність та наніс шкоду його діловій репутації)).

На мою думку, посадовець, який вдається до маніпуляцій у розрахунках вартості проїзду у громадському транспорті - не може вважатись чесним.

Посадовець, який жодного (!) разу не наважився вийти до людей, коли ті збирались на віче чи перекривали дороги - не може говорити про гідність.

Посадовець, управління якого призвело до транспортного колапсу в місті - вже точно може не переживати за свою ділову репутацію )) 

Рада, що суд вважає так само, а переконливий захист Віталій Бойчук не залишив шансів для "непередбачуваних обставин" ))

P.S. - впевнена, що при потребі, на захист громадських активістів підніметься не менше людей, аніж на "транспортне віче", тож владі варто пам'ятати про це, і не займатися дурньою )) #активістинемішень", - пише у дописі активіст.

Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському (ВІДЕО), фото-1 Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському (ВІДЕО), фото-2 Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському (ВІДЕО), фото-3 Вибачень не буде: суддя з Тернопільщини відмовила у позові Мединському (ВІДЕО), фото-4
суд тернопіль чортків мединський синовець позов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі