
17:29, 1 квітня 2019 р.
Тернополян запрошуються до участі у проведенні двомісячника благоустрою
В рамках проведення двомісячника благоустрою, до 30 квітня на території міста триватиме загальноміська акція «Тернопіль – найзеленіше місто».
Метою заходу є створення екологічно безпечного, психологічно комфортного середовища у місті, стабільного підвищення екологічної та санітарно-епідеміологічної безпеки проживання територіальної громади, забезпечення стійкого збереження високого рівня екологічної ємності урбанізованого середовища та формування безперервної зеленої стільникової системи.
В рамках проходження акції «Тернопіль – найзеленіше місто» та двомісячника благоустрою, управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології рекомендує керівникам підприємств забудовників до 15 квітня взяти активну участь у проведенні заходів із висадження зелених насаджень на територіях новозбудованих об’єктів будівництва.
Долучитися до озеленення обслуговуючих територій запрошуються і керівники закладів торгівлі, ресторанного бізнесу, побутового обслуговування та ринків.
Нагадаємо, основним завданням цьогорічного двомісячника благоустрою є максимальне озеленення міської територіальної громади шляхом висадження нових дерев та чагарників, а також збереження та відновлення існуючих квітників і газонів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
11:57, 20 серпня
12:31, 27 серпня
15:38, Сьогодні
15:11, Сьогодні
11:24, 23 серпня