• Головна
  • Напередодні виборів міграційна служба Тернопільщини видала майже 400 ID-карток
17:01, 1 квітня 2019 р.

Напередодні виборів міграційна служба Тернопільщини видала майже 400 ID-карток

Аби усі бажаючі громадяни змогли здійснити волевиявлення, напередодні та у день виборів Президента України в підрозділах міграційної служби чергували працівники, які забезпечували видачу вже виготовлених та доставлених ID-карток.

Так, впродовж 30-31 березня на Тернопільщині видано 391 ID-картку та здійснено 60 вклейок фото у паспорт громадянина України у зв’язку з досягненням 25 та 45-річного віку. Найбільше громадян звернулося у Тернопільський міський відділ УДМС України: 74 - для отримання ID-картки і 60 - для вклейки фото.

З метою своєчасного отримання паспортів громадянами України 30 та 31 березня на видачу готових ID-карток також працювали ЦНАПи та Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». У «Паспортному сервісі» в м.Тернопіль видали 15 ID-карток, у тернопільському ЦНАП – 13 та Шумському ЦНАП – 8.

На зберіганні в підрозділах міграційної служби ще залишається близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки, відтак просимо громадян прийти і отримати свій основний документ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #паспорт #міграційна_служба
Останні новини
Оголошення
live comments feed...