• Головна
  • На Тернопільщині виявили ще один незаконний скотомогильник (Фото)
09:02, 2 квітня 2019 р.

На Тернопільщині виявили ще один незаконний скотомогильник (Фото)

У ході позапланової перевірки за зверненням громадян інспекторами Державної екологічної інспекції у Тернопільській області виявлено факт влаштування худобомогильника за межами населеного пункту Плотицької сільської ради Козівського району.

Враховуючи, що видалення решток тваринного походження (кісток, туші мертвих тварин) у невстановлених місцях є незаконним, матеріали перевірки направлено листом до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області для вжиття заходів у межах компетенції у відповідності до ст. 4 та 7 Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції в Тернопільсьскій області.

На Тернопільщині виявили ще один незаконний скотомогильник (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скотомогильник #порушення #екологія
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...