Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото)

Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото)

Тернополянин Віталій Кулина сам придбав 3 мішків щебеню, щоб засипати ями на Тарнавського.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

"Напишу пост без політики. На заїзді в двір з вул. Тарнавського утворились досить хороші ями які почали кумарити. Вирішив зберегти ходову свого авто і купити щебінь та засипати самостійно, хоча б частково. Купив 13 мішків щебеню, засипав на шо хватило. Розумію шо не надовго. Через годину приїхав АВАКС ПРОФ і відсівом та катком почали робити решту проїзду)) Але мій щебіль лишили нечіпаним. Підійшов до майстра, попросив шоб там також втрамбували...надовше буде. Майстер впевненно сказав шо обов'язково зроблять. Але ввечері, вершувшись додому, нажаль все так і залишилось. Обідно.

Цим прикладом хочу показати, шо робити шось хороше і корисне можна і самому - не витрачаючи багато коштів. Дзвонив на Авакс, говорив з гол. майстром. Той сказав шо передасть моє "дякую" відповідній людині, яка була в суботу на тій ділянці)", - написав чоловік.

Однак у коментаряд ініціативу хоч і похвалили, але попередили: за це можуть і штраф виписати.

"Вангую, що тернопільські комунальники скажуть, що він не мав права без документів латати ями)))", - пише Andriy Budzinsky.

"Ініціатива супер! Хоч трохи небезпечна через можливий штраф - 600-800 грн.Є цікавий довговічніший матеріал - "холодний асфальт" у мішках. По-моєму, продавався в Епіцентрі. Але він дорожчий", - додає Ivan Rudakevych.

Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-1 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-2 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-3 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-4 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-5 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-6 Тернополянин самотужки засипав ями на дорозі, а йому тепер за це "вангують" штраф (Фото), фото-7
фото: Віталій Кулина
ями ремонт щебінь ініціатива
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі