• Головна
  • Впродовж двох місяців вулиці Тернополя патрулюють інспектори з паркування
10:15, 2 квітня 2019 р.

Впродовж двох місяців вулиці Тернополя патрулюють інспектори з паркування

Впродовж двох місяців вулиці Тернополі патрулюють інспектори з паркування, які штрафують та виносять постанови у разі виявлення порушень правил зупинки та паркування транспортних засобів.

Так за лютий –березень 2019 року інспекторами з паркування винесено понад 530 постанов про адміністративні правопорушення, 66% з яких уже сплачені. Найбільшу кількість порушень правил паркування інспектори виявили на бульварі Тараса Шевченка, вул. Живова, вул. Пирогова, на перехрестях вулиць Князя Острозького- Тараса Шевченка та Грушевського-Словацького.

Інформацію про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами з паркування було виписано постанову, можна дізнатися на сайті http://inspector.rada.te.ua/ у розділі "Постанови", ввівши номер постанови та номер транспортного засобу.

В управлінні муніципальної інспекції наголошують, що при сплаті штрафів необхідно вказувати ті реквізити, що зазначені у постанові (повідомленні) про адміністративне правопорушення, оскільки при сплаті коштів на будь-який інший рахунок, постанова вважається не виконаною. При цьому у призначенні платежу необхідно обов’язково вказувати серію та номер постанови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #інспектори #паркування
Останні новини
ТОП новини
"Нещадний сніг завалить 2 області прямо завтра, синоптики сказали про дощ і мороз у -10 градусів": авто на дорогах у біді
"Повістки масово накриють чоловіків, ТЦК шукає цю групу людей у 3-х місцях": мобілізація посилюється, ВЛК і ЗСУ
"Робота для літніх українців, 16 500 грн зарплати на місяць": роботодавці готові платити, вакансія дає знижки на послуги
"Для літніх українців є робота, 20 000 грн зарплати на місяць": названо вакансії з великою зарплатнею, гроші гарантовані
Оголошення
live comments feed...