Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком

У вівторок (26 березня) на сайті електронних петицій до Адміністрації Президента України було опубліковано звернення про публічні дебати кандидатів у президенти.

Матковська Ганна Федорівна, яка є авторкою петиції, вважає, що в Україні необхідно проводити публічні дебати кандидатів в Президенти в обов'язковому порядку, бо народу слід знати як про плани кандидатів на пост Глави держави, так і про склад команд кожного із них, щоб розуміти, якими можуть бути перспективи розвитку країни.

Станом на 16:00 2 квітня цю петицію підписало 5264 людей з 25000 потрібних.

Користувачі Фейсбуку підхопили дану ініціативу та запустили в соціальних мережах флешмоб "Дебати_челендж Порошенко vs Зеленський на UA: Суспільне".

Акція почалася із повідомлення представниці правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександри Кольцової, яке було опубліковане нею 1 квітня у Фейсбуці:

"Як виборець, я хочу чути як думає, реагує, аргументує людина, що збирається заговорити від імені країни. Маємо право. Долучайтесь і вимагайте. #Хочубачитидебати".

Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-1

Публікацію з хештегом "Хочубачитидебати" вже поширило більше тисячі користувачів Фейсбуку. Крім того, наразі в Instagram опубліковано 13 дописів з аналогічним хештегом.

Також на сайті Верховної Ради зареєструвано законопроект №10168 щодо обов'язковості теледебатів у разі призначення повторного голосування. Тому можна очікувати на проведення теледебатів між Порошенком та Зеленським до 21 квітня 2019 року.

Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-2 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-3 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-4 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-5 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-6 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-7 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-8 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-9 Українці в соцмережах вимагають дебатів між Зеленським та Порошенком, фото-10
Дебати челендж петиція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі