• Головна
  • "Хто за кого голосував": експерти "намалювали" портрети виборців з Тернопільщини (ВІДЕО)
12:15, 3 квітня 2019 р.

"Хто за кого голосував": експерти "намалювали" портрети виборців з Тернопільщини (ВІДЕО)

"Хто за кого голосував": експерти "намалювали" портрети виборців з Тернопільщини (ВІДЕО)

На основі досліджень експертів вдалось "намалювати" портрети тих, хто голосував за лідерів у президентські гонці.

Дослідження показують, що узагальнений образ виборця, який обрав Володимира Зеленського виглядає так. Це молода особа, оскільки вік людей, які за нього голосували – 18-30 років. Експерти припускають, що це жінка, адже саме жіноча стать, а не чоловіча, це електорат Зеленського. Крім того, ця жінка живе у сільській місцевості, і швидше за все не має вищої освіти.

Йдемо далі – Петра Порошенка підтримують зазвичай люди віком 40-50 років. Відсоткове відношення чоловіків і жінок однакове – 50% на 50%. Якірний електорат Порошенка живе у містах і переважно це люди з вищою освітою.

А от за Юлію Тимошенко на Тернопільщині голосували переважно люди пенсійного віку. Більшість виборців, які її підтримали – жінки 60-ти років і старші. І дослідження показують, що здебільшого вони теж жителі сільської місцевості.

Узагальнений портрет виборців допоміг скласти член соціологічної Асоціації України, кандидат психологічних наук Андрій Гірняк. Дослідження проводили у лютому- березні цього року, опитавши 3 тис 30 людей нашої області. Результати  надав регіональний центр соціологічної асоціації України.

Однак експерт Андрій Гірняк додає, у другому турі результати голосування передбачити важко. Та все ж, у тих кандидатів, які змагатимуться у 2 турі є важливе завдання – переманити на свій бік електорат суперника. Володимир Зеленський – шукатиме гасла і методи, аби в нього повірили старші 25 років виборців, в тому числі і пенсіонери. Петро Порошенко шукатиме способів заволодіти прихильністю виборців Зеленського чи Тимошенко. Тобто молоді і пенсіонерів.

Ну а Юлія Тимошенко, в разі участі в другому турі виборів, вдаватиметься до технологій, які забезпечать їй прихильність молоді і людей середнього віку. Отож, як кажуть експерти – аналізуйте, перевіряйте, не піддавайтесь спокусливим словам, і 21 квітня – голосуйте так, як підказує совість.

Детальніше у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виборці #Тернопільщина #електорат
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...