У Тернополі триває обмін досвідом між різними національностями

У рамках соціальної ініціативи «Єднання поколінь», що діє у Тернополі вже більше року, для поважних мешканців міста продовжують організовувати тренінги, семінари, медогляди та концерти. Усе це для того, щоб допомогти їм соціалізуватися у сучасному ритмі життя.

2 квітня відбулись чергові зустрічі у бібліотеці-філії для дорослих та Еко-бібліотеці. До них долучилися студенти Тернопільського національного економічного університету.ТНЕУ. Студенти кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу розповіли учасникам ініціативи, що таке навички ефективних комунікацій, тайм-менеджмент та селф-менеджмент. А іноземні студенти з Конгопідготували вокальний виступ та заспівали пісню українською мовою «На небі» гурту Океан Ельзи.

"У поважних людей є багато досвіду, чудова зовнішність з відображенням їхнього життєвого шляху, - розповідає завідувач кафедри міжнародного бізнесу та готельного туризму Оксана Гугул.- Наші студенти підготували коротку інформаційну  лекцію про фактори впливу на стан людини. Ми тільки починаємо нашу співпрацю з «Єднанням поколінь», але докладемо максимум зусиль, щоб результати були якісними".

Співпраця здійснюється завдяки Меморандуму між навчальним закладом та соціальною ініціативою «Єднання поколінь», який був підписаний з метою сприяння покращенню комунікації між молоддю та старшими людьми, пише vision.ternopil

"Переконаний, що спільні заходи, спрямовані на об’єднання молодої енергії та досвіду людей поважного віку, сприятимуть налагодженню комунікації, - зазначає заступник міського голови, ініціатор створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леонід Бицюра. - Співпраця з молодим поколінням, допомагає поважним мешканцям міста відкрити у собі нові таланти та подивитися на світ зовсім іншим поглядом. Також і для студентів буде нагода  почерпнути  безцінний досвід та життєву енергію, яким може позаздрити кожен з нас".

Соціальна ініціатива «Єднання поколінь» - це можливість бути активним та мати багато друзів, зазначають її організатори. Людей поважного віку Тернополя запрошують на щотижневі тематичні зустрічі, лекції про важливі речі, концерти, зустрічі з громадськими діячами та відомими творчими людьми, перегляд фільмів, майстер-класи, консультації спеціалістів та для спілкування з учасниками ініціативи:

- у вівторок і четвер о 15.00 — бібліотека-філія для дорослих, вул. Миру, 4 а;

 - у вівторок і четвер о 16.00 — Еко-бібліотека для дорослих, проспект Злуки, 33;

- середа — 13.00 та неділя 14.00 — Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка, проспект Злуки, 45.

Тернопіль Єднання_поколінь досвід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі