• Головна
  • Тернопільського маршрутчика, який на переході збив дитину, судитимуть
12:17, 3 квітня 2019 р.

Тернопільського маршрутчика, який на переході збив дитину, судитимуть

Водій маршрутного автобуса, що збив малолітню дитину на переході, постане перед судом.

Водій керував несправним міським автобусом з пасажирами марки «Богдан» 18 червня 2018 р., рухаючись по вул. Кн. Острозького, допустив наїзд на малолітню дитину, що переходила проїзну частину дороги в межах регульованого пішохідного переходу, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 12-річна дівчинка була госпіталізована до дитячої обласної клінічної лікарні із багаточисельними травмами. За результатами експертизи травми дитини кваліфіковані як тілесні ушкодження середньої тяжкості.

В ході проведення досудового розслідування водію оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження).

На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скерований до Тернопільського міськрайонного суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #маршрутка #ДТП

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...